Objednejte se: 734 549 225


Vložky pro děti a mládež

Podpora a pohodlí pro rostoucí nohy

Vložky FormthoticsTM Youth jsou speciálně navrženy pro mladé, rostoucí nohy, které mohou být citlivé a vyžadují komfort a podporu při vývoji.

  • Poskytněte přirozenou podporu, pohodlí a teplo
  • Pomozte snížit bolest nohou a kolen Vašeho dítěte
  • Pomozte zlepšit chůzi a držení těla Vašeho dítěte

Vložky FormthoticsTM Youth Single a Dual jsou navrženy tak, aby vyhovovaly řadě typů obuvi. Vzhledem k tomu, že mladé nohy rostou velmi rychle, vložky Single a Dual jsou víceúčelové, poskytují podporu a pohodlí.

Single - označují jednovrstvou pěnu FormaxTM, která poskytuje vynikající odpružení a pohodlí. Jsou ideální pro boty, kde je málo místa, nebo kde nelze standartní stélku odstranit.

Dual - má na sobě další vrstvu tlumící pěny FormaxTM se základnou poskytující mimořádnou podporu a stabilitu. Pěnové vrstvy zaplňují více místa v botách a jsou ideální pro běžecké boty, nebo podobný typ (např. boty na tenis, vycházkové boty, školní boty).

V nabídce dětských vložek nabízíme i speciálně tvarované vložky FormthoticsTM Youth Football Single a Dual do fotbalových bot. Tyto vložky mají užší tvar a dobře pasují do fotbalových bot, nebo do bot pro rugby či hokejových bruslí.

Jestliže si Vaše dítě stěžuje na dlohodobé bolesti nohou, nebo bolesti při sportování, může se jednat o poranění nohou a doporučujeme, abyste požádali o radu lékaře.

Dětské vložky Formthotics Youth Single v Laboratoři pohybu Pardubice Dětské vložky Formthotics Youth Dual v Laboratoři pohybu Pardubice Dětské vložky Formthotics Youth Football Single v Laboratoři pohybu Pardubice Dětské vložky Formthotics Youth Football Dual v Laboratoři pohybu Pardubice

RSSRSS

10. 7. 2015

Cvičení s dětmi

11. 6. 2015

Baňkování,Gua Sha

Zobrazit všechny novinkyKomplexně vyšetříme váš pohybový aparát

Diagnostická laboratoř provádějící komplexní vyšetření pohybového aparátu. Provádí se zde celkové digitální vyšetření páteře, postoje, pánve, nohou a tlaku chodidel pomocí diagnostického systému DIERS.

Zašleme vám co je nového

Přejete si dostávat novinky do vaší e-mailové schránky? Stačí vyplnit váš e-mail. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zašleme vám co je nového

© 2021, Medicaltech s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑