Objednejte se: 734 549 225


Novoroční předsevzetí

V Laboratoři pohybu jsme pro Vás připravili spoustu zajímavých programů. V jednom z nich Vám představíme osobní příběh klientky Michaely.Hubnutí v Laboratoři pohybu

Paní Michaela si vybrala program "Rok 2015 v dobré kondici" a s velkou motivací do pohybu se pustila do svého novoročního předsevzetí.

Co k tomu klientku vedlo?

Michaela, 37 let, se sedavým zaměstnáním a spoustou kil nabraných v těhotenství, se rozhodla dostat do kondice. Nikdy nesportovala, v mládí se věnovala aktivně šachům na reprezentační úrovni. Před dvěma lety se klientka začala hýbat, chtěla se cítit a vypadat dobře pro návrat do pracovního procesu. Začala dvakrát týdně svižnou chůzí, postupně přešla na běh, chodila do fitness centra. K tomu patřil i dietní jídelníček. V tu dobu neoslovila Michaela žádného odborníka ve smyslu výživového poradce či sportovního trenéra. To vše vydržela jeden rok a za tu dobu zhubla 27 kilogramů. Bohužel s nástupem do práce nezbýval na pohyb čas ani energie. Časem šla váha klientky opět nahoru, dostavil se jo-jo efekt, elánu bylo ještě méně a začaly se dostavovat bolesti pohybového aparátu, stěžovala si především na bolest levého kyčelního kloubu. To vše bylo výstražným znamením se sebou začít opět něco dělat. Připravili jsem klientce kompletní program zahrnující správný pohyb, stravu i regeneraci. Nyní cvičí dvakrát týdně fyziofunkční trénink pod vedením fyzioterapeuta. Využívá se zde různých balančních pomůcek. Jednou týdně dochází na "CORE Spinning" kde je jízda na kole  doplněna o cviky posilující hluboký stabilizační systém. V rámci každého pohybu je správné protažení, na které klientka reagovala s odporem. Díky šikovné fyzioterapeutce  byla mile překvapena a konstatovala, že strečink je zábavný, a hlavně velmi přínosný pro její tělo. Doporučuje všem.

Nyní má Michaela měsíc tvrdé práce za sebou. Překonala počáteční únavu a již nemá bolesti kyčelního kloubu. Cítí se dobře, plná elánu a je v dobrém psychickém rozpoložení. Bude pokračovat ve stejném režimu s postupným přidáváním zátěže a prvním vyběhnutím ven.

Těšíte se, jaké bude pokračování paní Michaely? Za pár měsíců Vám přineseme další příběh.

Chcete se také začít hýbat? Nevíte, jak na to? Máte obavy? 

Pomůžeme Vám dostat se do kondice.

Cvičit můžete individuelně či ve dvojici.

Objednejte se již nyní na tel: 734 549 225

Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


RSSRSS

10. 7. 2015

Cvičení s dětmi

11. 6. 2015

Baňkování,Gua Sha

Zobrazit všechny novinkyKomplexně vyšetříme váš pohybový aparát

Diagnostická laboratoř provádějící komplexní vyšetření pohybového aparátu. Provádí se zde celkové digitální vyšetření páteře, postoje, pánve, nohou a tlaku chodidel pomocí diagnostického systému DIERS.

Zašleme vám co je nového

Přejete si dostávat novinky do vaší e-mailové schránky? Stačí vyplnit váš e-mail. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zašleme vám co je nového

© 2021, Medicaltech s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑